O nás - Aroja, s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Společnost AROJA, s.r.o. byla založena v roce 2005 a od svého vzniku sbírala zkušenosti od jednoduché montáže mechanických dílů až po konstrukci a výrobu velmi komplikovaných montážních linek a strojů pro automobilový průmysl.

Naše znalosti jsme rozšiřovali o technologie CNC třískového obrábění jak rotační tak plošné, svařování, montáže mechanických součástí, elektrotechnických sestav a celků až po velmi specializovanou výrobu automatizačních sestav. Naše konstrukční a vývojové oddělení získávalo zkušenosti od stavby polohovacích systémů, lineárních os a křížových stolů až po výrobu měřících a kontrolních jednotek vyhodnocující velkosériovou výrobu na automatických montážních linkách automobilového průmyslu.

Tým AROJA jako první v České Republice a v rámci Evropy jako absolutní průkopník, vyvinul, technicky zpracoval a uvedl na trh sériově vyráběné 3D tiskárny pod značkou 3Dfactories®. Další vývoj aditivní technologie je jeden z našich rozvojových plánů do budoucna se zaměřením na zákaznicky orientované řešení. Jednoúčelové 3D tiskárny je náš cíl budoucího rozvoje.

V roce 2015 prošla společnost AROJA certifikací kvality a jakosti dle ISO 9001, i když principy a postupy kvality dodržujeme od zahájení regulární výroby.
 
Pro rok 2017 připravujeme výstavbu nových hal kde cíleně budeme disponovat až 5200 m2 výrobních prostor.

Ing. Jan Škopík
jednatel společnosti
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky